nr 1146 8185
Skrin
Asien, trä / Steninläggningar, längd: 43 cm, djup: 25 cm, höjd: 19 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
600 kr |
Såld: |
300 kr |
måndag 27 november 2017 kl 20:23:59
Tid |
Kund |
Bud |
25/11 17:32:24